Latarka szperacz akumulatorowa LB0167 LIBOX

PONIŻEJ DO POBRANIA AKTUALNY KATALOG LIBOX PDF.

KATALOG LIBOX PDF

Sugerowana cena detaliczna: 39,00 PLN
Kod towaru: LB0167
Rozmiar: 20 cm x 11 cm x 11 cm (Dł. x Szer. x Wys.)

Opis

Latarka/ Szperacz z dwoma funkcjami, wyposażony w wydajne zasilanie akumulatorowe umożliwiające ładowanie bezpośrednio z sieci 230V .  Latarka może służyć nie tylko, jako szperacz, ale również jako stojąca lampa biwakowa lub lampka do czytania.

Główny reflektor kondensacyjny oparty jest na diodzie diodach Ultra LED i wytwarza jasny strumień światła na dystansie do 200 metrów. Świeci on w jednym trybie pełną mocą.

Po ustawieniu latarki pionowo i odchyleniu klosza, otrzymujemy jasną akumulatorową lampę złożoną z 30 szerokokątnych diod Ultra LED zatkniętych w panelu świetlnym. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się np. pod namiotem, w sypialni lub przy naprawie auta dając jasne światło. Dzięki ruchomemu kloszowi, światło można ustawiać pod różnym kątem, uzyskując nawet w ten sposób np. lampkę biurkową.

Wbudowany bezobsługowy akumulator o pojemności 6Ah, przewidziany jest na 500 cykli ładowania/rozładowywania. To istotna oszczędność pieniędzy, które musiałbyś wydać na zakup wielu kompletów baterii.

W obudowie została również zintegrowana ładowarka sieciowa. Aby naładować akumulator, wystarczy podłączyć będący w komplecie kabel z wtyczką i włączyć do domowego gniazdka 230V.

Parametry

Symbol LB0167
Czas ładowania 6 h
Czas pracy 6
Kolor Czarno/pomarańczowa
MOC Lampa przednia LED 1.6W
MOC Lampa boczna 30xSMD 3W
Zasięg 200 m
Strumień światła 180LM Lampa przednia / 900LM Lampa boczna.
Zasilanie Akumulator ołowiowo-kwasowy
Kod EAN 5901811403217