Latarka akumulatorowa warsztatowa LB0183 LIBOX

PONIŻEJ DO POBRANIA AKTUALNY KATALOG LIBOX PDF.

KATALOG LIBOX PDF

Rozmiar: 12,5 cm x 6 cm x 4 cm (Dł. x Szer. x Wys.)

Opis

LATARKA WARSZTATOWA AKUMULATOROWA LIBOX LB0183

To bardzo praktyczna , poręczna i wytrzymała latarka do zadań specjalnych. Wytrzymała obudowa ABS, płynna regulacja kąta światła, silne 4 uchwyty magnetyczne w podstawie oraz klips do zawieszenia latarki sprawiają że jest super praktyczna i ma szereg zastosowań.

Nazywa się warsztatowa ponieważ to właśnie w warsztacie możemy wykorzystać najlepiej te wszystkie praktyczne funkcje i możliwości. Możemy zamocować bardzo łatwo do metalowej powierzchni , lub zawiesić w dowolnym miejscu podczas pracy przy samochodzie czy motocyklu. Ale oczywiście warsztat to nie jedyne miejsce gdzie docenimy jej wszystkie funkcje. Latarka posiada białe i czerwone światło , dzięki czemu może być użyta jako lampka ostrzegawcza aby oznaczyć nocą dowolne miejsce czy zaparkowane awaryjnie auto .

Latarka posiada akumulator który ładuje się standardowym kablem z portem USB, a po pełnym naładowaniu może pracować ciągle do 4h. Bateria posiada wskaźnik poziomu naładowania więc zawsze możemy kontrolować jej stan. Ładowana jest bezpośrednio z gniazda USB , niezależnie czy jest to twoja ładowarka od smartphone czy gniazdo USB w samochodzie.

Parametry

Symbol LB0183
Zasilanie Akumulatorowe
Moc i pojemność akumulatora 3,7v-18650 1200mAh
Strumień przedniego światła XPE 100 LUMENÓW
Strumień światła bocznego COB 500 LUMENÓW
Moc 3W
Kolor Pomarańczowo - czarna
Czas ładowania 3,5 h
Czas pracy od 3 do 4 h
Zasięg 150m
Kod EAN 5901811403507
Tryb pracy 4 TRYBY